Real maxi univerzal

V současné době přicházíme na trh s novými univerzálními čisticími prostředky na mytí všech omyvatelných povrchů. Snadno a účinně odstaňují špínu a mastnostu a zanechávají čistěné povrchy lesklé a beze šmouh.

REAL maxi univerzal antistatic

Přípravek obsahuje antistatickou přísadu a květinovou vůni. Ochranný film dlouhodobě chrání čištěný povrch před dalším znečištěním a zamezuje vniknutí vlhkosti. REAL maxi univerzal antistatic je vhodný k čištění dřevěných a laminátových podlah, dlaždic, plastových povrchů i kuchyňských linek.
Hmotnost: 800 g

REAL maxi univerzal mytí povrchy a podlahy

Univerzální čisticí prostředek na mytí všech omyvatelných povrchů. Parfém s obsahem pomerančového a cedrového oleje prostory příjemně provoní. Důkladně umyje podlahy, dlaždice, lamino, kuchyňské linky a veškeré plastové povrchy.
Hmotnost: 800 g

REAL maxi univerzal oxy active

Přípravek určený k čištění všech omyvatelných povrchů. Snadno a účinně odstraňuje špínu a mastnotu a zanechává čištěné povrchy lesklé a beze šmouh. Ochranný film dlouhodobě chrání čištěný povrch před dalším znečištěním a zamezuje vniknutí vlhkosti. REAL maxi oxy active se díky své speciální technologii se silou aktivního kyslíku výborně hodí na mytí nerezových ploch. Hmotnost: 800 g